Громадська організація

"Спілка безпеки управління"Антикорупція""


"Спілка безпеки управління"Антикорупція" надає консультативно-методичну допомогу у галузі права щодо дотримання прав людини, здійснює громадський контроль за дотриманням прав людини, виявляє можливі ознаки корупційних діянь, створює експертні групи за актуальними напрямками та залучає фахівців для участі в опрацюванні важливих питань забезпечення прав людини в діяльності правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ін.
Сприяє послугам, пов’язаним з охороною державної та приватної власності."
[Неділя] [14.07.2024] [22:22]
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мін'юст "кришує" корупцію
nickgoncharДата: Субота, 04.04.2015, 21:24 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли виняток стає правилом

Головний урядовий борець з хабарництвом Мін'юст –сам «кришує» корупцію

У світлі задекларованогоочищення влади викликає вже навіть не занепокоєння, а відверте обурення те, як
вибіркова «люстрація» і вибіркова ж боротьба з корупцією перетворилися з
винятків на правило.


Безумовно,якщо говорити без іронії, то яке ще міністерство, як не Міністерство юстиції (Justitia – Справедливість), покликане забезпечувати справедливі підходи в державотворенні? І як інакше, коли не по-справедливості, ми зможемо «жити по-новому» й повернути хід історії в омріяному й уже вистражданому руслі?

Як відомо, історія завжди є втілена в персоналіях. Останні в нашому земному бутті рідко коли бувають виключно позитивними. Проте є випадки, коли доводиться говорити навіть про неоднозначність, а про безспірний негатив. У тому ж таки Міністерстві юстиції – зокрема, у вкрай важливій для громадянина сфері нотаріату. Здавалося б, мали б назавжди відійти в минуле бездіяльність попереднього керівництва департаменту
нотаріату і фінансового моніторингу – разом із відданою режиму Януковича його очільницею Катериною Чижмарь. Однак останні активні рухи навколо її постаті свідчать про зворотнє.

КатеринаЧижмарь, яка упродовж своєї кількарічної роботи відзначилася невгамовними поборами за отримання нотаріальних свідоцтв, зведенням рахунків із неугодними нотаріусами, непримиренністю до інакомислення і мстивістю, яка з лихвою компенсувала відсутність професіональних якостей, – нині виринає на гребінь «нової» хвилі юстиції. Особі, яку з об’єктивних причин важко назвати фахівцем і реформатором, сьогодні міністерство довірило підвищувати кваліфікацію українських нотаріусів. На платній, безумовно, основі.

Обурюєта безстрашність, з якою в приміщенні Міністерства розташувалася й живиться регулярними добровільно-примусовими внесками нотаріусів приватна структура (громадська організація)  з гучною назвою «Інститут теоретико-правових досліджень у сфері юстиції», очолюваний Катериною Чижмарь. Привертає до себе увагу частотність проведення платних «науково-практичних конференцій», «семінарів», організованих «інститутом» пані Чижмарь.

Так у період з 27 лютого до 27 березня включно організовано три такі заходи: два в Києві й один у Львові. Проведення останнього, 27 березня, анонсовано в приміщенні Міністерства юстиції по вул. Артема, 73. Вартість участі в конференції становить від 320 до 370 гривень за особу, які нотаріусам велено перераховувати на розрахунковий рахунок фізичної особи-підприємця  Вільбой Майї Людвигівни !!!

При цьому сама Катерина Чижмарь – на гербовому бланку Міністерства юстиції України як виконуюча обов’язки директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції – розсилає всім начальникам головних територіальних управлінь юстиції в Україні листа повідомлення від 3 березня 2015 року за № 68 із «планом-графіком» проведення організованих нею та п. Вільбой «конференцій». Лист закінчується окремим абзацом, де коротко і ємко проступає його мета: «Прошу довести зазначену інформацію до відома приватних і державних нотаріусів».

Активністьдій Катерини Чижмарь, як і поступливість її планам та намірам з боку керівництва міністерства, – просто вражає. І якщо біля дарованої їй посади
«директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції» незабаром зникне прикладка «в. о.», мабуть, ніщо не стримає її нового
«поступу». Але з упевненістю можна сказати, що будь-яка дія викликає протидію.

На жаль, цей урок досі не засвоєно можновладцями, які надто швидко втратили повагу і вдячність народу, який привів їх до влади саме з вимогою «жити
по-новому».

Микола Гончаренко,юрист, м. Київ


Повідомлення відредагував nickgonchar - Субота, 04.04.2015, 21:31
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: