Громадська організація

"Спілка безпеки управління"Антикорупція""


"Спілка безпеки управління"Антикорупція" надає консультативно-методичну допомогу у галузі права щодо дотримання прав людини, здійснює громадський контроль за дотриманням прав людини, виявляє можливі ознаки корупційних діянь, створює експертні групи за актуальними напрямками та залучає фахівців для участі в опрацюванні важливих питань забезпечення прав людини в діяльності правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ін.
Сприяє послугам, пов’язаним з охороною державної та приватної власності."
[Четвер] [30.03.2023] [23:27]

Форма входу

Логін:
Пароль:

Категорії розділу

Антикорупція [95]
Хабарі та взятки [110]
Культура та мистецтво [11]
Здоров'я та спорт [2]

Юридична Адреса

вул.Сагайдачного, 63/1 каб.3,
м.Дрогобич, Львівської області, Україна, 82100
Тел: 063-577-77-10

Первинні осередки

- Луцьк
- Трускавець
- Мостиська
- Борислав
- Луганськ
- Одесса
- АР Крим
- Донецьк

Співпраця

- Республіка Польша
- Франція
- Іспанія

Пошук

Наше опитування

Чи вимагали у Вас хабар, взятку? Якщо вимагали, то хто саме? Працівник:
Всього відповідей: 1491

Каталог статей

Головна » Статті » Антикорупція

Фальсифікація

«05» травня 2017р. № 658 м. Дрогобич

 

До прокуратури Львівської області

Копії:              До прокуратури Хмельницької області

До прокуратури Житомирської області

До прокуратури Закарпатської області

До ГУНП в Закарпатській області

До Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Управління СБУ в Житомирській області

Управління СБУ у Львівській області

До відома: Керівнику дочірнього підприємства «Клінічний санаторій Карпати» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» Кошелі І.І.

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановні добродії!

 

       Упродовж останніх днів до громадської організації «Спілка безпеки управління «Антикорупція» за юридичною адресою Львівська область місто Дрогобич, вул. Сагайдачного, 63/1, надійшли листи від державних установ, а саме, з прокуратури Львівської області №19-р-17 від 24.04.2017, прокуратури Хмельницької області №19 р від 25.04.2017р., прокуратури Житомирської області №19 р від 26.04.2017р., прокуратури Закарпатської області № 04/2/2-77-17 від 27.04.2017р., ГУНП в Хмельницькій області № 142/121/11/-2017, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності №01-27-429 від 24.04.2017, Управління СБУ в Житомирській області №57/6/Б-31/225 від 25.04.2017р., Управління СБУ у Львівській області №62/14-Б-342/14 від 26.04.17р. стосовно нібито поданих заяв за підписом О.Б.Балога голови правління Організації, щодо законності дій керівника дочірнього підприємства «Клінічний санаторій Карпати» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» Кошелі І.І. та з інших питань.

 

Наступним повідомляю, що вказані Листи - повідомлення мною як головою правління ГО «Спілка безпеки управління «Антикорупція» НЕ підписувався, а також є виготовленим НЕ на офіційному бланку нашої організації, тому не містять усіх достовірних реквізитів, внаслідок чого є сфальсифікованими та мій особистий підпис підроблений.

 

Вважаю, що такі неправомірні дії невідомих нам осіб спрямовані на дискредитацію громадської організації «Спілка безпеки управління «Антикорупція» та, зокрема мене, як голови правління даної Організації та активного громадського і політичного діяча, так як заяви є сфальсифіковані, а мій особистий підпис підроблений. Припускаю, що невідомі особи використовуючи дані очолюваної мною організації, в такий спосіб намагаються дискредитувати осіб та отримати незаконну вигоду для себе.

Враховуючи усі наведені факти, прошу:

· Першого адресата порушити кримінальне провадження щодо фальсифікації заяв поданих нібито від імені голови правління ГО «Спілка безпеки управління «Антикорупція»;

· За сфальсифікованими Листами нібито від громадської організації «Спілка безпеки управління «Антикорупція» будь-які перевірки не проводити та будь-які дії на вимогу невстановлених осіб не вчиняти, письмові відповіді останнім не надавати, оскільки відповідно до ст.8 Закону України «Про звернення громадян» вони є анонімними, недостовірними та розгляду не підлягають.

Дане Звернення висвітлене нами на сайті організації www.antycorupcia.at.ua

в рубриці ІНФОРМАЦІЙНІ НОВИНИ від 05.05.017 р. за назвою Фальсифікація.

 

З повагою,

Голова правління Громадської організації

«Спілка безпеки управління «Антикорупція» __________________ Балог О.Б.

 

Категорія: Антикорупція | Додав: vicadm (07.05.2017)
Переглядів: 679 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Додаткове меню

Друзі сайту

Інтернет газета

Президент України

Кабінет Міністрів України

Голова Верховної Ради України

Упоноваженний з прав людини

сайт Бистрого

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
free counters