Громадська організація

"Спілка безпеки управління"Антикорупція""


"Спілка безпеки управління"Антикорупція" надає консультативно-методичну допомогу у галузі права щодо дотримання прав людини, здійснює громадський контроль за дотриманням прав людини, виявляє можливі ознаки корупційних діянь, створює експертні групи за актуальними напрямками та залучає фахівців для участі в опрацюванні важливих питань забезпечення прав людини в діяльності правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ін.
Сприяє послугам, пов’язаним з охороною державної та приватної власності."
[Неділя] [29.01.2023] [08:35]

Форма входу

Логін:
Пароль:

Категорії розділу

Антикорупція [95]
Хабарі та взятки [110]
Культура та мистецтво [11]
Здоров'я та спорт [2]

Юридична Адреса

вул.Сагайдачного, 63/1 каб.3,
м.Дрогобич, Львівської області, Україна, 82100
Тел: 063-577-77-10

Первинні осередки

- Луцьк
- Трускавець
- Мостиська
- Борислав
- Луганськ
- Одесса
- АР Крим
- Донецьк

Співпраця

- Республіка Польша
- Франція
- Іспанія

Пошук

Наше опитування

Чи вимагали у Вас хабар, взятку? Якщо вимагали, то хто саме? Працівник:
Всього відповідей: 1491

Каталог статей

Головна » Статті » Хабарі та взятки

на хабарі працівниками СБУ в Дрогобичі була затримана викладач університету ім. Івана Франка Алла Дяків

Декілька днів тому на взятті хабара працівниками СБУ в Дрогобичі була затримана завідувач відділу аспірантури та докторантури Дрогобицького педагогічного університету ім. Івана Франка Алла Дяків. Місце передачі хабара відбулося у кав'ярні "Алібі". Невідомо, з допомогою якого алібі будуватиме свій захист затримана, однак сума отриманих грошей сягає 1000 доларів США.

Про Аллу Миколаївну тягнеться довгий шлейф чуток щодо такого "підприємництва". Розповідають, що вступ до аспірантури обходиться згідно "тарифу" до 2 тис. доларів, один екзамен - 100 доларів США. Але слова, як кажуть, до справи не пришиєш. На жаль, краяни ще не навчилися говорити правду вголос у формі заяв, а лише обмежуються наріканнями у приватних розмовах, чим і сприяють розвитку хабарництва у дрогобицькому педуніверситеті. А схема хабарництва, як відомо, тут справно налагоджена. Хотілося б, звичайно, отримати коментар ректора університету Надії Скотної, однак півроку тому на пропозицію дати інтерв'ю сайту "Дрогобич Інфо" ректор відповіла категоричною відмовою.

"Дрогобич Інфо" неодноразово піднімав питання хабарництва у виші, за що навіть був "нагороджений" судовим позовом за статтю "Казка про азійсько-дрогобицьку університетську династію або Чому до влади рвуться невдахи і банкрути". Мета цієї публікації – донести до громадськості сигнал про розквіт корупції в університеті. Якщо пригадуєте, тоді професор Мирон Чернець в одному з героїв "Казки" розгледів власного прототипа, тож оцінив завдані йому моральні збитки у сумі 100 000 грн. Цю доволі кругленьку суму він побажав розділити між двома відповідачами: Максимом Федисом, представником сайту "Дрогобич Інфо" і Анною Баневською – редактором газети "Гомін Галичини". Але декілька місяців тому судова тяжба, яка не додала честі професорові, закінчилася на користь незалежної журналістики. Словом, скільки нитку не пряди, а все ж кінець буде: про факт виявлення хабарництва вже декілька днів гомонить Дрогобич. Сподіваємося, це - перша ластівка змін, звістка про початок руйнування корупційних кланів у ДДПУ.

Слід нагадати, що майже два тижні тому Верховна Рада України схвалила низку законів, які необхідні для переходу до другого етапу плану про лібералізацію візового режиму з ЄС. Згідно із законом, пропозиція та обіцянка хабара стануть кримінальними злочинами. Тож це варто взяти до уваги й горе-студентам.

Наразі у цій справі ведеться слідство. Проте виникає запитання: хто – наступний?

http://droginfo.com.ua/content/view/5829/Джерело: http://droginfo.com.ua/content/view/5829/
Категорія: Хабарі та взятки | Додав: vicadm (25.05.2014)
Переглядів: 1124 | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Додаткове меню

Друзі сайту

Інтернет газета

Президент України

Кабінет Міністрів України

Голова Верховної Ради України

Упоноваженний з прав людини

сайт Бистрого

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
free counters