Громадська організація

"Спілка безпеки управління"Антикорупція""


"Спілка безпеки управління"Антикорупція" надає консультативно-методичну допомогу у галузі права щодо дотримання прав людини, здійснює громадський контроль за дотриманням прав людини, виявляє можливі ознаки корупційних діянь, створює експертні групи за актуальними напрямками та залучає фахівців для участі в опрацюванні важливих питань забезпечення прав людини в діяльності правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ін.
Сприяє послугам, пов’язаним з охороною державної та приватної власності."
[Неділя] [29.01.2023] [09:20]

Форма входу

Логін:
Пароль:

Категорії розділу

Антикорупція [95]
Хабарі та взятки [110]
Культура та мистецтво [11]
Здоров'я та спорт [2]

Юридична Адреса

вул.Сагайдачного, 63/1 каб.3,
м.Дрогобич, Львівської області, Україна, 82100
Тел: 063-577-77-10

Первинні осередки

- Луцьк
- Трускавець
- Мостиська
- Борислав
- Луганськ
- Одесса
- АР Крим
- Донецьк

Співпраця

- Республіка Польша
- Франція
- Іспанія

Пошук

Наше опитування

Чи вимагали у Вас хабар, взятку? Якщо вимагали, то хто саме? Працівник:
Всього відповідей: 1491

Каталог статей

Головна » Статті » Антикорупція

Порядок розрахунку та оплати навчальної відпустки

    Порядок розрахунку та оплати навчальної відпустки

 

Відповідно до статті 23 Закону України „Про відпустки”, в установах і організаціях, що утримуються за рахунок бюджетних коштів, додаткові відпустки у зв’язку з навчанням оплачують з бюджетних асигнувань на їхнє утримання.

Згідно з п. 7 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 р. № 100, заробітна плата за час навчальної відпустки обчислюють, в порядку поділу заробітку за останні 12 календарних місяців перед наданням відпустки (або за менший фактично відпрацьований період) на відпо­відну кількість календарних днів року або меншого відпрацьованого періоду, за винятком святкових і не­робочих днів, визначених статтею 73 КЗпП України, та одержаний ре­зультат множать на число календарних днів відпустки. Відпускні за період такої відпустки виплачують в загальному порядку за 3 дні до початку відпустки.

Відповідно до статті 219 КЗпП України працівникам, які навчаються у вищих навчальних закладах із вечірньою та заочною формами навчання, проїзд  до місця знаходження закладу освіти і назад 1 раз на рік на наста­новні заняття, для виконання лабораторних робіт і складання заліків та іспитів - оплачується у розмірі 50% вартості проїзду.

У такому самому розмірі опла­чують і проїзд для підготовки та захисту дипломного про­екту (роботи) і складання державних іспитів. Поїздку для захисту дипломного про­екту або складання держіспитів можна оплатити, навіть якщо протягом року працівнику вже компенсували проїзд на екзаменаційну сесію. Поїздки на зазначені цілі оплачують незалежно одна від одної.

Стаття 219 КЗпП України не містить обмежень щодо виду транспортного засобу і класу вагона (каюти). Оплата проїзду повинна провадитися відповідно до правил оплати проїзду при відрядженнях.

Оплачувати студенту дні проїзду на сесію державний орган не зобов’язаний. Дні, що студент провів в дорозі, не входять до оплачуваної навчальної відпустки. На цей час він на свій розсуд може взяти або частину основної щорічної оплачуваної відпустки або відпустку без збереження заробітної плати. Заяву про надання будь-якої з названих відпусток сту­дент пише одночасно із заявою на навчальну відпустку.

Працівникам, які складають вступні іспити до вищого навчального закладу, ні проїзд, ні дні на проїзд підприємство не опла­чує. Вони на цей час можуть взяти відпустку за свій рахунок (ст. 25 Закону України „Про відпустки”).

 

Розяснення надав головний державний інспектор праці ТДІзПП у Львівській області Р. Петрусик

Категорія: Антикорупція | Додав: vicadm (28.11.2014)
Переглядів: 486 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Додаткове меню

Друзі сайту

Інтернет газета

Президент України

Кабінет Міністрів України

Голова Верховної Ради України

Упоноваженний з прав людини

сайт Бистрого

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
free counters