Громадська організація

"Спілка безпеки управління"Антикорупція""


"Спілка безпеки управління"Антикорупція" надає консультативно-методичну допомогу у галузі права щодо дотримання прав людини, здійснює громадський контроль за дотриманням прав людини, виявляє можливі ознаки корупційних діянь, створює експертні групи за актуальними напрямками та залучає фахівців для участі в опрацюванні важливих питань забезпечення прав людини в діяльності правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ін.
Сприяє послугам, пов’язаним з охороною державної та приватної власності."
[Вівторок] [31.01.2023] [17:20]

Форма входу

Логін:
Пароль:

Категорії розділу

Антикорупція [95]
Хабарі та взятки [110]
Культура та мистецтво [11]
Здоров'я та спорт [2]

Юридична Адреса

вул.Сагайдачного, 63/1 каб.3,
м.Дрогобич, Львівської області, Україна, 82100
Тел: 063-577-77-10

Первинні осередки

- Луцьк
- Трускавець
- Мостиська
- Борислав
- Луганськ
- Одесса
- АР Крим
- Донецьк

Співпраця

- Республіка Польша
- Франція
- Іспанія

Пошук

Наше опитування

Чи вимагали у Вас хабар, взятку? Якщо вимагали, то хто саме? Працівник:
Всього відповідей: 1491

Каталог статей

Головна » Статті » Антикорупція

Загальнонаціональний антикорупційний форум України

ДРОГОБИЧАНИ ЗРОБИЛИ ФУРОР

НА ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОМУ АНТИКОРУПЦІЙНОМУ ФОРУМІ У КИЄВІ

30 листопада 2012 року в Києві, в приміщенні Українського Дому, за ініціативою Антикорупційного комітету України було проведено І загальнонаціональний антикорупційний форум "Роль і місце органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадських організацій у запобіганні та протидії корупції в Україні".

На заході були присутні 20 послів інших країн, представники усіх гілок правоохоронних органів України, правозахисні громадські організації з усієї України. Дрогобич на загальнонаціональному форумі представляли дві організації — ГО «Спілка Безпеки Управління «АНТИКОРУПЦІЯ» в особі голови організації Олега Балога та начальник Дрогобицького регіонального міжрайонного відділення «Антикорупційного комітету України» Ростислав Афанасьєв.

Дрогобичани відразу привернули до себе увагу усього антикорупційного форуму. Допоміг їм у цьому як завжди емоційний та змістовний виступ заслуженого юриста України, народного депутата України Юрія Кармазіна.

Юрій Кармазін, який був у президії антикорупційного форуму, у своєму виступі підкреслив, що в сучасних умовах боротися із корупцією в Україні дуже важко. За словами заслуженого юриста у цій справі є один дуже вагомий інструмент, який засвідчив свою ефективність у Європі, а зараз уже визначений і законодавством України. Це – антикорупційна експертиза. Але, на жаль, - сказав Юрій Кармазін – в Україні цей інструмент поки що дуже рідко використовується.

А Ростислав Афанасьєв, який виступав пізніше, розповів про успішне проведення у Дрогобичі громадської антикорупційної експертизи Рішення Дрогобицького міськвиконкому. Це повідомлення зробило на форумі фурор! Як з’ясувалося, Дрогобич у цьому питанні став одним із першопрохідців у нашій країні, ще й із позитивним досвідом: після проведення антикорупційної експертизи і надсилання її ініціатором, громадською організацією «Спілка безпеки управління «АНТИКОРУПЦІЯ», експертного висновку до міської ради, у Рішення міськвиконкому відразу внесли зміни, в яких міська влада врахувала частину зроблених експертами рекомендацій. Питання, підняті першою антикорупційною експертизою по м. Дрогобичу, взяті на контроль Антикорупційним комітетом України і невиконання норм закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» Дрогобицькою міською радою ляже в основу перевірки і притягнення наших посадовців до можливої відповідальності.

За словами Олега Балога, голови ГО «Спілка безпеки управління «АНТИКОРУПЦІЯ», який ділився з присутніми на форумі досвідом проведення громадської антикорупційної експертизи, тепер, після закінчення загальнонаціонального антикорупційного форуму, досвід дрогобичан із проведення антикорупційної експертизи розійдеться по всіх куточках України. І дуже добре, - зазначив дрогобицький правозахисник, - що наша громадська організація отримала підтримку такого фахівця в галузі права як Юрій Кармазін. Сподіваюся вона переросте ще в більш тісну співпрацю.

На форумі рішенням делегатів було ініційовано створення нової-загально української-єдиної громадської організації (Загальноукраїнський антикорупційний комітет), в робочу групу по створенню якого від Антикорупційного комітету України включено Афанасьєва Р. М.  Крім цього, в обов’язки цієї ж робочої групи внесено питання підготовки необхідної документації та зусиль для ініціювання проведення в 2013 році міжнародного антикорупційного форуму в Україні. Під егідою міжнародної спільноти останній антикорупційний форум був проведений в Бразилії, рішення якого взяли за основу в посилені боротьби з корупцією більшість провідних держав світу.

За словами начальника Дрогобицького міжрайонного відділення Антикорупційного комітету України, полковника МПКГБ, діяльність його підрозділу охоплює територію колишньої Дрогобицької області.

 

Руслан Солонець 

Прес-секретар ГО «Спілка безпеки управління «Антикорупція»

Категорія: Антикорупція | Додав: vicadm (10.12.2012)
Переглядів: 1405 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Додаткове меню

Друзі сайту

Інтернет газета

Президент України

Кабінет Міністрів України

Голова Верховної Ради України

Упоноваженний з прав людини

сайт Бистрого

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
free counters