Громадська організація

"Спілка безпеки управління"Антикорупція""


"Спілка безпеки управління"Антикорупція" надає консультативно-методичну допомогу у галузі права щодо дотримання прав людини, здійснює громадський контроль за дотриманням прав людини, виявляє можливі ознаки корупційних діянь, створює експертні групи за актуальними напрямками та залучає фахівців для участі в опрацюванні важливих питань забезпечення прав людини в діяльності правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ін.
Сприяє послугам, пов’язаним з охороною державної та приватної власності."
[Неділя] [14.07.2024] [23:31]

Форма входу

Категорії розділу

Антикорупція [95]
Хабарі та взятки [110]
Культура та мистецтво [11]
Здоров'я та спорт [2]

Юридична Адреса

вул.Сагайдачного, 63/1 каб.3,
м.Дрогобич, Львівської області, Україна, 82100
Тел: 063-577-77-10

Первинні осередки

- Луцьк
- Трускавець
- Мостиська
- Борислав
- Луганськ
- Одесса
- АР Крим
- Донецьк

Співпраця

- Республіка Польша
- Франція
- Іспанія

Пошук

Наше опитування

Чи вимагали у Вас хабар, взятку? Якщо вимагали, то хто саме? Працівник:
Всього відповідей: 1492

Каталог статей

Головна » Статті » Антикорупція

І знову КозИрський - П І А Р !!!

        Як всім відомо, восени 2010 року, відбудуться чергові вибори в органи місцевого самоврядування. Задля перемоги у цих перегонах, деякими, не зовсім чистими на руку політиками, використовуються окремі «брудні» методи політичних технологій. Зокрема одним із них, являється використання «чорного» піару, тобто підняття власного рейтингу, за рахунок обливання «брудом» інших осіб та організацій. В цій статті, на конкретному прикладі, нами зроблена спроба розкриття сутті «чорного» піару. 

         В наш нелегкий час, сповнений різноманітними, як суспільними так і економічними негараздами та брудною боротьбою за владу, підштовхує заради власної вигоди, окремих людей  опускатися до рівня формування хибної думки суспільства. Підтвердженням чого в черговий раз стала публікація в Онлайн-газеті «Джерела Трускавця» під назвою «Судилище від «Антикорупції» автором якої виступає дружина мера міста Дрогобича – журналіст даної газети, прес-секретар Руслана Козира - Валентина Гук.

Останньою, в преамбулі вищезазначеної статті було сформоване незадоволення щодо назви статті «Судилище по-КозИрськи…» від Олега Балога голови Дрогобицької міськрайонної громадської організації «Спілка безпеки управління «Антикорупція». Нашою Організацією неодноразово публікувалися статті, як наприклад «Судилище по-Дрогобицькі» в газеті «Дрогобицький Майдан» за № 5 від 14 листопада 2008 року. Назву «Судилище» наша Організація використовує лише в тому випадку, коли ми висвітлюємо ганебні дії, як державних так і приватних структур, не боячись всілякого роду тиску, з їх сторони.

Чому ж Ви, як читач статті «Судилище по-Дрогобицькі» шановна пані Валентина, тоді не писали про стереотип мислення, професійну лексику, колишнього представника органів правопорядку?   

Можливо кореспондент забула за вищезгадану статтю, в котрій наша Організація, не боячись тиску зі сторони окремих представників правоохоронних, судових органів та депутатського корпусу, як місцевого так і державного рівня, все ж таки відстоювала та захищала, висвітлюючи в даній статті неправомірні дії щодо її чоловіка –(на сьогоднішній час) вже діючого мера міста Дрогобича Миколи Гука. Звернення опубліковане в даній статті було підписано головою правління громадської організації «Спілка безпеки управління «Антикорупція» та адресоване Президенту України. Після чого вчинявся різного роду тиск через правоохоронні органи на голову правління Організації Олега Балога та проводилися систематичні перевірки Організації. Деякі з фактів були висвітлені в газетах, зокрема в «Галицькій Зорі» за № 19 від 21 лютого 2009 року. 

Чому в той час пані Валентині назва нашої Організації не здавалася довгою та зарозумілою, яка хоче когось застрашити або ввести в оману?

Можливо, в той час, пані Валентина, як дружина мера міста Дрогобича Миколи Гука, раділа, тішилася, підтримувала дії нашої Організації, так як вони не йшли врозріз з інтересами її сім’ї. А тепер будучи прес-секретарем кандидата на посаду мера міста Трускавця - Руслана Козира, вимушена в своїх статтях обливати брудом, ображати та зневажати як в цілому громадську організацію так і її представників. Позаяк потрібно відпрацьовувати по «КозИрськи» замовлені («брудні») статті.

В подальшому аналізуючи статтю Валентини Гук ми зауважуємо, що останньою в першому блоці статті, свідомо висвітлена неправдива інформація щодо небажання головою правління Організації Олегом Балогом надати інтерв’ю з приводу його статті «Судилище по КозИрськи…» у газеті «Франкова криниця Підгір’я» від 18 червня 2010 року.

24 червня 2010 року, Валентиною Гук було отримано від начальника прес – служби нашої Організації контактний номер телефону Олега Балога, для попередньої домовленості з приводу надання інтерв’ю. Після чого Валентиною Гук був здійснений телефонний дзвінок голові правління Організації з пропозицією зустрічі, для отримання інтерв’ю у вихідні дні. Олегом Балогом була прийнята дана пропозиція та зустріч призначена на понеділок, позаяк, вихідні дні бажав провести в родинному колі. Але кореспондент відпрацьовуючи «По-КозИрські» наперед замовлену («брудну») власником газети (Русланом Козирем) статтю, намагався зобов’язати Олега Балога, нехтуючи своєю родиною, зустрітися власне у вихідні дні, для дачі інтерв’ю. В свою чергу хочемо зазначити, що Олег Балог, як голова правління Організації намагався зустрітися з кореспондентом Валентиною Гук та надати останній пакет документів щодо інформації викладеній у статті, яка вийшла в газеті «Франкова криниця Підгір’я». Нажаль Валентина Гук відмовилась зустрітись в робочий час для отримання даної інформації, бо можливо розуміла, що пізніше не в змозі буде, як прес - секретар Руслана Козира, спростувати нашу статтю та написати замовлену («брудну»)!

Невже Руслан Козир нехтуючи сімейними цінностями та родинними стосунками людей, а в подальшому власним часом своїх підлеглих змушував кореспондента та власного прес-секретаря Валентину Гук, у вихідні дні брати інтерв’ю, задля свого піару? Люди - задумайтесь над тим!

Так, скоро в Україні розпочнуться вибори в органи місцевого самоврядування, необхідно щось робити: красуватися, пантуватися, показувати, що щось робиш, тобто  - ПІАРИТИСЬ.

Що таке піар? Піар це – особливий вид діяльності, спрямований на формування певної громадської думки щодо політичної акції, виборчої компанії, бізнесу, виробництва, благодійності і т. ін. Чим і займаються кореспондент, прес – секретар  Валентина Гук та кандидат на посаду голови міста Трускавця Руслан Козир.

 А як це зробити? Коли, можливо ти для людей не вчиняв добрих справ! Залишається тільки одне, використовувати брудні політичні технології.

Чому Руслан Козир задля свого піару вибрав громадську організацію «Спілка безпеки управління «Антикорупція»?

Та тому, що дана Організація захищає інтереси пересічних громадян, зокрема, в місті Трускавець, котрим різного роду недобросовісні приватні підприємці, відмовляються виплачувати або виплачують за важкий труд  мізерну заробітну плату (мінімальну), тобто торгують їх працею, а інакше кажучи, займаються торгівлею людьми. Як на нашу думку, можливо Руслан Козир, з метою підтримки електоратом на виборах, які пройдуть восени  2010 року, в органи місцевого самоврядування, своєї кандидатури на посаду мера міста Трускавця, свідомо вибрав громадську організацію з абревіатурою «Спілка безпеки управління «Антикорупція», а також прізвища її голови правління Олега Балога та Ігоря Табачника, розуміючи, як на теренах Західної України місцеві жителі реагують на співзвучні прізвища діючого міністра освіти та науки Дмитра Табачника та екс-голову Адміністрації Президента України Віктора Балога. Таким чином, як кажуть в народі, одночасно вбити двох зайців.

А в подальшому втягуючи в свої брудні ігри кореспондента, прес - секретаря Валентину Гук, яка на нашу думку можливо не бажаючи цього, вимушена своїми статтями вводити в оману громадськість, про це вона натякає в своїй статті говорячи: «…Традиційно вважається: хто платить, той і музику замовляє…» (все ж таки інвестор). Бо будучи дружиною мера міста Дрогобича Миколи Гука, мешканкою міста Дрогобич, журналістом, мала би бути поінформована про те, що діючий мер міста Дрогобича, 13 грудня 2009 року, з нагоди 3-х річчя Організації, через заступника міського голови з гуманітарних питань Богдана Пристая, за великі досягнення в справі правового захисту громадян, запобіганню, виявленню та припинення корупційних діянь, вручив громадській організації «Спілка безпеки управління «Антикорупція» грамоту за заслуги в національно-визвольній боротьбі, в утвердженні та розбудові Української держави та почесну відзнаку «Хрест Звитяги» за № 2526. Незважаючи на такі факти Валентиною Гук все ж таки була подана замовлена («брудна») стаття, так як остання підпорядкована та матеріально залежна, як вона зазначає в своїй статті від інвестора та одночасно власника газети «Джерела Трускавця» Руслана Козира, який і «замовив музику».  Бо, як розшифровується слово інвестор це – особа, яка вкладає капітал в будь – яке підприємство, справу для отримання прибутків.

На нашу думку останнім, «замовлена музика», закінчиться восени 2010 року, після проведення виборів в органи місцевого самоврядування, на посаду голови міста Трускавця. Бо ПІАР для нього тоді вже буде неактуальним. 

Вчитуючись в статтю Валентини Гук, зауважуємо, як остання висвітлює Олега Балога: «…з минулих виборів несе  в собі світлий образ борця з несправедливістю, пов’язуючи це «Судилищем» … шито аж надто білими нитками, ще й шви назовні…».

Це ж треба так зневажливо відноситися до родини! Це Вас пані Валентина, ваш керівник навчив, чи як розуміти? Хоча як нами було вище наведено, Вам та вашій організації, байдужі сімейні цінності та родинні стосунки людей. Це ми до того, що на захист Вашого чоловіка – мера міста Дрогобича, стала Організація на чолі з головою правління Олегом Балогом. Можливо Ви вважаєте, що наші дії (відкритий лист Президенту України під назвою «Судилище») були невірними, бо теперішня Ваша думка з приводу діючого мера Дрогобича є іншою? Можливо ви не підтримуєте останнього в його керівництві містом? Бо як зазначено Вами в статті: «…Життєвий досвід підказує: корупцію в наш час радше знайдеш попід чиновницькими кріслами…». Можливо ми не володіємо об’єктивною інформацією щодо мера міста Дрогобича, яка лише Вам відома? А може щось інше, як Ви голові правління Організації в телефонному режимі зауважили, що є незалежною та самодостатньою жінкою. Це напевне Ви мали на увазі матеріальний бік сторони, що у різний спосіб (правдами і не правдами) намагаєтесь заробляти кошти?

На закінчення хочемо зауважити пані Валентина Гук та пан Руслан Козир, що на відміну від вашої організації, ми ніколи не займалися власним піаром, зокрема, в засобах масової інформації.

За людей, як колись сказав Нострадамус мають говорити їх вчинки, а не слова.

Як відомо всьому суспільству, ЗМІ (засоби масової інформації) являються «четвертою» гілкою влади, а тому теза вашої статті: «…що Руслану Козиру цікава газета, як гуманітарний проект, непідконтрольний нікому…», не відповідає дійсності, позаяк Руслан Козир являється одночасно інвестором та власником газети «Джерела Трускавця», який на нашу думку диктує та дає внутрішню редакційну установку, працівникам даної газети. Щоб не бути голослівними наведемо самий простий, відомий для всіх мешканців міста Трускавця приклад, як не висміювався на шпальтах вашої газети казус, який стосувався Руслана Козира, стосовно того, що в березні місяці 2010 року зображення останнього залишалося на біг-бордах в місті Трускавець, рекламуючи поздоровлення дітей в 2009 році із святом Святого Миколая. 

Щодо якісного продукту (газети), якість якого, як Ви кажете оцінюється тільки громадською думкою ми з Вами цілком погоджуємося. Але чомусь частина громадськості, не задоволена з приводу блокування коментарів та неможливості висвітлити думку громади у Вашій Онлайн-газеті «Джерела Трускавця», та інформує щодо заангажованості даної газети.

Як вбачається із закінчення Вашої статті, Ви з подачі власника газети Руслана Козира, намагаєтеся нас втягнути в свої «брудні» передвиборчі «ігри», а тому від імені громадськості наполегливо просимо все ж таки бути чесними та відвертими по відношенню до людей. Не «піаритись» та не пробувати піднімати свій рейтинг за рахунок інших осіб і організацій. А також не вчиняти в телефонному режимі із прихованих номерів та номерів 0505473410, 0501034039 психологічний тиск та залякувати членів нашої Організації.

Отже, як можливо зробити висновок з вищевикладеного, Русланом Козирем, використовується метод «чорного» піару, задля досягнення своєї мети – зайняття крісла мера міста Трускавця. Але Вам шановна громада міста Трускавця робити свій вибір!

 

Прес-служба  

громадської організації

«Спілка безпеки управління

«Антикорупція»

 

Категорія: Антикорупція | Додав: vicadm (21.07.2010)
Переглядів: 1483 | Рейтинг: 5.0/18
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Додаткове меню

Друзі сайту

Інтернет газета

Президент України

Кабінет Міністрів України

Голова Верховної Ради України

Упоноваженний з прав людини

сайт Бистрого

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
free counters