Громадська організація

"Спілка безпеки управління"Антикорупція""


"Спілка безпеки управління"Антикорупція" надає консультативно-методичну допомогу у галузі права щодо дотримання прав людини, здійснює громадський контроль за дотриманням прав людини, виявляє можливі ознаки корупційних діянь, створює експертні групи за актуальними напрямками та залучає фахівців для участі в опрацюванні важливих питань забезпечення прав людини в діяльності правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ін.
Сприяє послугам, пов’язаним з охороною державної та приватної власності."
[Субота] [15.06.2024] [03:49]

Форма входу

Юридична Адреса

вул.Сагайдачного, 63/1 каб.3,
м.Дрогобич, Львівської області, Україна, 82100
Тел: 063-577-77-10

Первинні осередки

- Луцьк
- Трускавець
- Мостиська
- Борислав
- Луганськ
- Одесса
- АР Крим
- Донецьк

Співпраця

- Республіка Польша
- Франція
- Іспанія

Пошук

Наше опитування

Чи вимагали у Вас хабар, взятку? Якщо вимагали, то хто саме? Працівник:
Всього відповідей: 1492

Дані про вступ

Членство в організації

Шановний добродію!
Ти освідомив, що готовий вступити в Організацію і твоя громадянська позиція, небайдужість до своєї долі, долі свого народу привела тебе на цю сторінку. Ми раді, що ти поділяєш з нами цінності Організації, бо це загальнолюдські цінності - соціальна захищеність, свобода слова, впевненість в завтрашньому дні та перш за все твоя безпека. Це цінності, які Організація принципово захищає і захищатиме завжди.
  Членами Організації можуть бути громадяни України, які бажають внести вагомий внесок в розвиток Організації, у зміцнення державної безпеки, боротьбу з корупцією, надання правової допомоги з метою реалізації прав та свобод громадян, зокрема незахищеним верстам населення. Вони повинні поділяти мету та завдання Організації, добровільно вступати в члени, брати участь у діяльності Організації, проявляючи при цьому розумну ініціативу та наполегливість.

  Посвідчення Організації «Спілка безпеки управління «Антикорупція» це не є твоя перепустка до елітного життя – це зобов’язання, боротись за свої переконання як це роблять члени Організації. Перемогти і відчути себе людиною, особистістю, Українцем з великої літери.


  Для вступу в члени Організації громадянам необхідно:


 

 

 

- заповнити анкету та скласти автобіографію;

 

 

- надати ксерокопії паспорту, характеристику з останнього місця роботи (служби, навчання), рекомендаційний лист вже діючого члена Організації;

- подати відповідну заяву на ім'я Голови Правління;  

- в разі прийняття позитивного рішення про зарахування в члени організації сплатити кошти на виготовлення посвідчення члена Організації та в подальшому постійно та своєчасно сплачувати щорічні членські внески.

Додаткове меню

Календар

«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Інтернет газета

Президент України

Кабінет Міністрів України

Голова Верховної Ради України

Упоноваженний з прав людини

сайт Бистрого

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
free counters