Громадська організація

"Спілка безпеки управління"Антикорупція""


"Спілка безпеки управління"Антикорупція" надає консультативно-методичну допомогу у галузі права щодо дотримання прав людини, здійснює громадський контроль за дотриманням прав людини, виявляє можливі ознаки корупційних діянь, створює експертні групи за актуальними напрямками та залучає фахівців для участі в опрацюванні важливих питань забезпечення прав людини в діяльності правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ін.
Сприяє послугам, пов’язаним з охороною державної та приватної власності."
[Неділя] [14.07.2024] [23:53]

Форма входу

Категорії розділу

Антикорупція [95]
Хабарі та взятки [110]
Культура та мистецтво [11]
Здоров'я та спорт [2]

Юридична Адреса

вул.Сагайдачного, 63/1 каб.3,
м.Дрогобич, Львівської області, Україна, 82100
Тел: 063-577-77-10

Первинні осередки

- Луцьк
- Трускавець
- Мостиська
- Борислав
- Луганськ
- Одесса
- АР Крим
- Донецьк

Співпраця

- Республіка Польша
- Франція
- Іспанія

Пошук

Наше опитування

Чи вимагали у Вас хабар, взятку? Якщо вимагали, то хто саме? Працівник:
Всього відповідей: 1492

Каталог статей

Головна » Статті » Антикорупція

Дрогобицькій "АНТИКОРУПЦІЇ" три роки
     Наприкінці грудня минулого року виповнилося три роки від дня заснування на теренах Дрогобиччини громадської організації «Спілка безпеки управління «Антикорупція». На зборах, що відбулися з цієї нагоди, присутніми були не лише члени організації, але й представники державних установ. За не надто тривалий термін „Антикорупція” проявила себе як дієва недержавна організація, що в правовому полі захищає інтереси мешканців Дрогобича, Дрогобицького району, Стебника, Борислава, Трускавця та Львова. Організація також має свої громадські приймальні в східних, центральних та західних регіонах України.

     Ось лише декілька фактів про проведену у відповідності до Статуту діяльності громадської організації. 

     2009 року укладено Угоди про співпрацю з Дрогобицьким міськрайонним управлінням юстиції, Дрогобицькою райдержадміністрацією, Дрогобицькою міською радою, що спрямовується на сприяння розвиткові системи надання правової інформатизації, формування у громади правового світогляду, надання безкоштовних юридичних консультацій, зокрема – соціально незахищеним та малозабезпеченим особам. 

     В подальшому Організація підписала Умову про співпрацю з Польською Фундацією «СТВОРЕННЯ НАДІЇ УБОГИМ». За цією Умовою остання надає правову допомогу громадянам України на території Республіки Польща, а Організація «Антикорупція» аналогічну допомогу надає громадянам Республіки Польща на території України. Також відбувається обмін досвідом між організаціями, щодо дотримання фундаментальних прав та свобод людини. 

     Таким чином, в нашому регіоні мають можливість отримати згідно з Конституцією України консультативно-юридичну допомогу та правовий захист не лише заможні громадяни, але й ті, хто не має великих статків. 

     По закінчені виступу голови правління Олега Балога взяв слово заступник міського голови з гуманітарних питань Богдан Пристай, який від імені міського голови висловив думку, що дана організація „Антикорупція” на теренах Дрогобиччини зарекомендувала себе з позитивної сторони, громадяни міста відгукуються з великою вдячністю за роботу, яка проводиться активістами організації. Богдан Пристай привітав громадську організацію в особі голови громадської організації Олега Балога Почесною грамотою голови міста і вручив почесну відзнаку «Хрест Звитяги» з нагоди третьої річниці від дня заснування громадської організації «Спілка безпеки управління «Антикорупція» та за заслуги в утверджені та розбудові української правової держави. 

     Голова правління Олег Балог та представники організації подякували і запевнили, що і надалі будуть виконувати завдання, які покладені на них згідно зі Статутом організації на благо громади міста та району. Голова правління повідомив, що кожен мешканець України, який потребує юридичної допомоги та захисту, може йти до організації по допомогу, в якій тут нікому не відмовляють. 

     В організації працюють фахові юристи, які мають великий досвід захисту практичної правничої роботи. Багата юридична практика роботи зі слідчими органами та судами дозволяє забезпечити висококваліфікований захист на будь-якій стадії цивільного, господарського, кримінального процесу. За умови звернення по допомогу до організації, громадяни можуть бути впевненими, що ще на стадії досудового врегулювання суперечки їхня правова позиція буде зваженою та правильною, що дозволить або обійтися без розгляду справ у правоохоронних органах, або ж без судового розгляду.

Категорія: Антикорупція | Додав: vicadm (10.03.2010)
Переглядів: 974 | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Додаткове меню

Друзі сайту

Інтернет газета

Президент України

Кабінет Міністрів України

Голова Верховної Ради України

Упоноваженний з прав людини

сайт Бистрого

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
free counters