Громадська організація

"Спілка безпеки управління"Антикорупція""


"Спілка безпеки управління"Антикорупція" надає консультативно-методичну допомогу у галузі права щодо дотримання прав людини, здійснює громадський контроль за дотриманням прав людини, виявляє можливі ознаки корупційних діянь, створює експертні групи за актуальними напрямками та залучає фахівців для участі в опрацюванні важливих питань забезпечення прав людини в діяльності правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ін.
Сприяє послугам, пов’язаним з охороною державної та приватної власності."
[Неділя] [14.07.2024] [23:24]

Форма входу

Категорії розділу

Антикорупція [95]
Хабарі та взятки [110]
Культура та мистецтво [11]
Здоров'я та спорт [2]

Юридична Адреса

вул.Сагайдачного, 63/1 каб.3,
м.Дрогобич, Львівської області, Україна, 82100
Тел: 063-577-77-10

Первинні осередки

- Луцьк
- Трускавець
- Мостиська
- Борислав
- Луганськ
- Одесса
- АР Крим
- Донецьк

Співпраця

- Республіка Польша
- Франція
- Іспанія

Пошук

Наше опитування

Чи вимагали у Вас хабар, взятку? Якщо вимагали, то хто саме? Працівник:
Всього відповідей: 1492

Каталог статей

Головна » Статті » Культура та мистецтво

1 Всеукраїнський конкурс юних музикантів "Франкове підгір"я"

6-9 травня у Дрогобичі відбувся перший Всеукраїнський конкурс юних музикантів «Франкове Підгір’я».

 

У конкурсі взяло участь близько 2 тисяч обдарованих дітей з різних регіонів України. Це – учні-солісти початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, студій педагогічної практики при вищих навчальних закладах І – ІІ рівнів акредитації, студенти вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації, камерні ансамблі різних складів (до 5 учасників) початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації, а також фольклорні ансамблі, ансамблі народної музики, камерні оркестри початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та вищих навчальних закладів І –ІІ рівнів акредитації.

 

 «Метою заходу було виявлення та підтримка обдарованої молоді, підвищення рівня професійної майстерності юних виконавців та популяризація творів українського і світового музичного мистецтва», – зауважив директор конкурсу Роман Кабало.

 

Чотири дні тривали прослуховування учасників конкурсу, який завершився гала-концертом переможців – володарів гран-прі різних номінацій і категорій.

 

За словами голови оргкомітету Володимира Грабовського, на конкурсі домінувала українська пісня і музика, разом з тим звучали зразки європейської і світової музики. «Не усі з присутніх стали лауреатами, – зауважив В. Грабовський, – але перемогла музика, перемогло мистецтво, перемогло наше єднання і наближення до високого світу духовності».

 

У коментарі IA ZIK професор Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, заслужений діяч мистецтв Республіки Польща Володимир Заранський нагадав, що першому Всеукраїнському конкурсу юних музикантів «Франкове Підгір’я» передували чотири галицькі конкурси з такою ж назвою. «У новій якості конкурсу помітне збільшення кількості його учасників, а найголовніше – їх якісне зростання, – сказав В. Заранський. – Особливо Івано-Франківськ себе показав у всіх категоріях номінацій – як окремі виконавці, так і колективи. Ми, як члени журі, відкрили багато талановитих дітей і бажаємо їм наснаги і великого майбуття в цій царині».

 

Іван Тихий

 http://zik.ua/news/2016/05/10/na_lvivshchyni_u_vseukrainskyy_konkursi_muzykantiv_vzyaly_uchast_2_tysyachi_697431Джерело: http://zik.ua/news/2016/05/10/na_lvivshchyni_u_vseukrainskyy_konkursi_muzykantiv_vzyaly_uchast_2_tysyachi_697431
Категорія: Культура та мистецтво | Додав: vicadm (18.05.2016)
Переглядів: 584 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Додаткове меню

Друзі сайту

Інтернет газета

Президент України

Кабінет Міністрів України

Голова Верховної Ради України

Упоноваженний з прав людини

сайт Бистрого

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
free counters