Громадська організація

"Спілка безпеки управління"Антикорупція""


"Спілка безпеки управління"Антикорупція" надає консультативно-методичну допомогу у галузі права щодо дотримання прав людини, здійснює громадський контроль за дотриманням прав людини, виявляє можливі ознаки корупційних діянь, створює експертні групи за актуальними напрямками та залучає фахівців для участі в опрацюванні важливих питань забезпечення прав людини в діяльності правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ін.
Сприяє послугам, пов’язаним з охороною державної та приватної власності."
[Неділя] [14.07.2024] [23:49]

Форма входу

Категорії розділу

Антикорупція [95]
Хабарі та взятки [110]
Культура та мистецтво [11]
Здоров'я та спорт [2]

Юридична Адреса

вул.Сагайдачного, 63/1 каб.3,
м.Дрогобич, Львівської області, Україна, 82100
Тел: 063-577-77-10

Первинні осередки

- Луцьк
- Трускавець
- Мостиська
- Борислав
- Луганськ
- Одесса
- АР Крим
- Донецьк

Співпраця

- Республіка Польша
- Франція
- Іспанія

Пошук

Наше опитування

Чи вимагали у Вас хабар, взятку? Якщо вимагали, то хто саме? Працівник:
Всього відповідей: 1492

Каталог статей

Головна » Статті » Антикорупція

про недопущення порушення закону при включені в перелік обєкту комунальної власності

«07» лютого 2018 року № 104
 

м. Дрогобич

 

Міському голові Дрогобича

Кучмі Т.Я.

пл. Ринок, буд. 1, м. Дрогобич,
Львівська обл., 82100

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Про недопущення порушення закону при включені в перелік об’єкту комунальної власності за адресою м.Дрогобич, вул. Гончарська,4, що підлягає приватизації шляхом викупу

 

Шановний Тарасе Ярославовичу!

 

06 лютого 2018 року на другому пленарному засіданні ХХХІІІ сесії Дрогобицької міської ради Львівської області (далі – ДМР) був поданий з голосу проект Рішення «Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу» в додатку до рішення зазначено: Назва об’єкта – нежитлове приміщення за адресою м.Дрогобич, вул. Гончарська, 4; Орендар - Кришталь Б.Т.; Використання – Склад; Поверховість – 1 поверх; Площа приміщення – 43,2 кв.м.; Пропозиція – Викуп; Рекомендація комісії (протокол) – Погодити протокол № 57 від 26.01.2018р.); Рішення сесії – «Погодити».

Відтак, згаданим Рішення було вирішено включити в перелік вищеозначений об’єкт комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу.

Окремим пунктом цього рішення було порушено Закон України «Про приватизацію державного майна», «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію), Регламент Дрогобицької міської ради» встановлену процедуру надання права щодо включення в перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу.

Про наявне порушення мною, Балогом О.Б., було повідомлено, як вас так і депутатів, на першому пленарному засіданні ХХХІІІ сесії 30 січня 2017 року під час розгляду відповідного проекту рішення.

06 лютого 2018 року на другому пленарному засіданні ХХХІІІ сесії Дрогобицької міської ради, при розгляді даного питання я, Балог О.Б., просив поставити таке питання за «основу», оскільки мав застереження та намагався донести депутатам інформацію, якою Ви володієте, щодо порушення Дрогобицьким ВП ГУНП у Львівській області кримінального провадження стосовно аналогічних рішень, а також про те, що дане приміщення не може рахуватись СКЛАДСЬКИМ як зазначено в рішенні, оскільки таке приміщення відносилось до офісних приміщень (зі всіма мережевими комунікаціями) де раніше знаходився відділ Державної екологічної інспекції Львівської області.

Натомість Ви Тарас Ярославович допускаю свідомо проігнорували моє звернення і поставили на голосування дане рішення за «основу» і «в цілому» чим порушили регламент Дрогобицької міської ради.

Разом з тим Ви, як міський голова Дрогобича, можу припустити свідомо приховали від депутатського корпусу інформацію, що в проваджені слідчого відділу Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області перебувають матеріали досудового розслідування внесених в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 42017141190000066 від 18.11.2017 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 367 КК України за аналогічні неправомірні рішення міської ради. А саме, проведеним досудовим розслідуванням встановлено, що під час виконання доручення прокуратури Львівської області про вивчення стану дотримання вимог законодавства при відчужені майна комунальних підприємств виявлено незаконну приватизацію, шляхом викупу нежитлових приміщень, розташованих в місті Дрогобичі, яка відбулась на підставі рішень Дрогобицької міської ради прийнятих в 2016 -2017 роках «Про включення в перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу».

Згідно з частиною другою статті 19 Конституції України органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до пункту 1 частини четвертої статті 42 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова забезпечує додержання Конституції та законів України.

Згідно з частиною п’ятою згаданої статті міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень.

Керуючись статтею 40 Основного Закону України, статтею 13 Закону України від 11 липня 2002 року № 93-IV «Про статус депутатів місцевих рад», у зв’язку з існуванням факту порушення чинного законодавства в рішенні Дрогобицької міської ради Львівської області звертаюся до Вас як до головної посадової особи територіальної громади міста Дрогобича з вимогою:

ЗУПИНИТИ в порядку частини четвертої статті 59 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» незаконне Рішення Дрогобицької міської ради Львівської області яке було прийнято 06 лютого 2018 року на другому пленарному засіданні ХХХІІІ сесії Дрогобицької міської ради Львівської області «Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу» в додатку до рішення – нежитлове приміщення за адресою м.Дрогобич, вул. Гончарська, 4; Орендар - Кришталь Б.Т.; Використання – Склад; Поверховість – 1 поверх; Площа приміщення – 43,2 кв.м.; Пропозиція – Викуп; Рекомендація комісії (протокол) – Погодити протокол № 57 від 26.01.2018р.)» і

ВНЕСТИ його на повторний розгляд ради з вищевказаними зауваженнями.

 

 

Депутат
Дрогобицької міської ради Львівської області

 

О.Б. Балог

 

Категорія: Антикорупція | Додав: vicadm (07.02.2018)
Переглядів: 398 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Додаткове меню

Друзі сайту

Інтернет газета

Президент України

Кабінет Міністрів України

Голова Верховної Ради України

Упоноваженний з прав людини

сайт Бистрого

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
free counters