Громадська організація

"Спілка безпеки управління"Антикорупція""


"Спілка безпеки управління"Антикорупція" надає консультативно-методичну допомогу у галузі права щодо дотримання прав людини, здійснює громадський контроль за дотриманням прав людини, виявляє можливі ознаки корупційних діянь, створює експертні групи за актуальними напрямками та залучає фахівців для участі в опрацюванні важливих питань забезпечення прав людини в діяльності правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ін.
Сприяє послугам, пов’язаним з охороною державної та приватної власності."
[Неділя] [14.07.2024] [22:15]

Форма входу

Категорії розділу

Антикорупція [95]
Хабарі та взятки [110]
Культура та мистецтво [11]
Здоров'я та спорт [2]

Юридична Адреса

вул.Сагайдачного, 63/1 каб.3,
м.Дрогобич, Львівської області, Україна, 82100
Тел: 063-577-77-10

Первинні осередки

- Луцьк
- Трускавець
- Мостиська
- Борислав
- Луганськ
- Одесса
- АР Крим
- Донецьк

Співпраця

- Республіка Польша
- Франція
- Іспанія

Пошук

Наше опитування

Чи вимагали у Вас хабар, взятку? Якщо вимагали, то хто саме? Працівник:
Всього відповідей: 1492

Каталог статей

Головна » Статті » Антикорупція

"Що таке Демократія?"

Зазвичай як окремі журналісти так і представники влади різного рангу запитують у нас: який сенс Вам займатися ПРАВАМИ ЛЮДИНИ, думка одних – що «у нас перемогла демократія», думка інших – що суцільна корупція, яка непереможна тому нічого не доб’єтесь. В цілому всі ототожнюють демократію із управлінням владою більшості, що в свою чергу породжує корупцію. Одначе, як показали попередні роки, управління влади більшості може виявитися дуже жорстокою у ставленні до окремих громадян або різноманітних меншин. Саме більшість в Дрогобичі винесла смертельний вирок нашому голові міста.

Доказом чого ми дрогобичани на тривалий час незаконно позбулись мера міста та відповідно отримали в спадок пустий місцевий бюджет і суцільні руїни, знищені дороги, лісопосадки, парки та інше. Відповідно більшість зазвичай забуває про проблеми громади, а деякі із цих проблем навіть викликають ворожість більшості. Отже, необмежена влада більшості таїла в собі загрозу для дрогобичан.

І тому у нашому розумінні демократія –це обмежена влада більшості, обмежена всіма правами і свободами, які  належать окремим людям. Більшість немає права порушувати ці права і свободи. В демократичному суспільстві права і свободи людини визначають межі влади більшості.

Всі депутатські фракції (можновладці) зазвичай наголошують, що ми живемо у правовій державі.

Одним із ключових понять у сфері прав людини власне і є поняття правової держави. Правова держава - це держава, у якій існують чіткі, стабільні і всім зрозумілі правила гри між людиною і владою. Це держава, у якій людина може дуже чітко передбачити, як влада буде реагувати на її поведінку, бо в цій державі правлять не самоуправні чиновники і посадові особи, депутати, а чіткий Закон! Отже, якщо Ви вчинили щось, то відповідь держави буде саме такою, а не якою –не будь іще. Ці закони  взаємодії держави й одиниці зрозумілі й однозначні. Немає проблеми з тим, що коли Ви зробили щось, то один Бог знає, що у відповідь на це зробить чиновник. Якщо Ви зробите А, то чиновник зробить, Б а не В і не Г. Це і є правова держава!  Та якщо в подальшому розкривати дане питання то можна дійти висновку, що на даний час Україна молода держава, яка щомісячно міняє своє законодавство чим створює хороше підґрунтя для неправомірних дій державних службовців та суцільної корупції.

Одна із задач нашої Організації в умовах чинного законодавства сприяти у викорененні національного зла КОРУПЦІЇ!

- Запобіганню корупції, виявлення та припинення її проявів, поновлення законних прав та інтересів фізичних та юридичних осіб, усунення наслідків корупційних діянь.  

- повідомляти про виявлені факти вчинення корупційних правопорушень спеціально уповноваженим суб'єктам у сфері протидії корупції, а також громадськості.

- Обмежити, нейтралізувати, усунути фактори корупції, запобігти конфлікту інтересів, зробити вчинення корупційних правопорушень справою невигідною і ризикованою.

У зв'язку з вищенаведеним ми намагаємось захистити осіб неспроможних на отримання платної правової допомоги. Надати потерпаючим особам від корупційних діянь, правовий захист та відстояти їхні Конституційні права. 

В цілому не дати можливість державним службовцям різного рівня «насміхатись» над простим громадянином України, Дрогобича та Дрогобицького району.

Задача яку обрала Організація, надзвичайно важлива для суспільства і вимагає постійного опрацювання, вивчення та слідкування за змінами в законодавстві.

Отже, метою утвердження забезпечення прав і свобод людини є пріоритетним напрямом діяльності нашої Організації.

Організація буде і надалі сприяти – демократії. Захисту щодо дотримання прав людини.


Голова Правління

Категорія: Антикорупція | Додав: vicadm (18.06.2010)
Переглядів: 1104 | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Додаткове меню

Друзі сайту

Інтернет газета

Президент України

Кабінет Міністрів України

Голова Верховної Ради України

Упоноваженний з прав людини

сайт Бистрого

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
free counters